Poczuj świeżość natury!

W terminie od 18.02.2020 do 24.02.2020 roku w Carrefour i Carrefour Market odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Poczuj świeżość natury!

Aby wziąć udziału w konkursie należy kupić 2 dowolne produkty Palmolive Men i/lub Palmolive Naturals, zachować dowód zakupu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak poczuć świeżość natury?

W konkursie można wygrać:

  • 25 x słuchawki bezprzewodowe SONY WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu o wartości 929 zł
  • SONY WF-1000XM3. Niech świat czeka! Teraz liczysz się tylko Ty i Twoja muzyka. Żadnych hałasów, żadnych przewodów, żadnych zakłóceń. Tylko wyjątkowy dźwięk i godziny dźwiękowej wolności. W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej zaawansowaną technologię redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku. Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia zaczyna działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszystkich częstotliwościach, a także zużywa mniej energii. Nowy układ Bluetooth® i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają stabilne, nieprzerwane połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej. Zamiast przekazywać dźwięk z jednej słuchawki do drugiej, nowo opracowany układ Bluetooth® nadaje dźwięk do obu słuchawek jednocześnie, zapewniając doskonałe wrażenia. Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu z łatwością wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala szybko i łatwo naładować akumulator w etui, by słuchać muzyki przez cały dzień. Umieszczenie palca na słuchawce zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek. Aplikacja Sony | Headphones Connect oferuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie wykrywa, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dostosować ustawienia do swoich preferencji. Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia rąk zapewnia swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej lub obu wkładek. Dzięki temu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie konkursu.