Wszystko gra!

W terminie od 22.02.2021 do 20.03.2021 roku w sklepach Lidl odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Wszystko gra!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produku marki Colgate, Palmolive lub Lady Speed Stick, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Dlaczego wspólne gry wywołują uśmiech całej rodziny?

W konkursie można wygrać:

  • 5 x konsola do gier Sony PlayStation wraz z okularami VR
  • 10 x konsola do gier Sony PlayStation
  • 50 x zestaw produktów Colgate i Palmolive
  • Konsola do gier Sony PlayStation wraz z okularami VR. Popularna konsola do gier PS4™ w komplecie z Sony PlayStation VR. Zakładając gogle PlayStation VR nie będziesz już siedział w domowym fotelu - znajdziesz się w samym centrum akcji, w wirtualnej rzeczywistości, niemal czując każdy szczegół. Naprawdę poczujesz się tak, jak byś był wewnątrz gry. Odkrywaj nowe, niesamowite światy w grach i przygodach w rzeczywistości wirtualnej, od błyskawicznych strzelanek, przez dodające otuchy przygodówki, po pełne adrenaliny wyścigi.

    Konsola do gier Sony PlayStation Slim. Popularna konsola do gier teraz smuklejsza i mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli! Znane graczom PS4™ zaskakuje również cichszą pracą połączoną z niższym poborem energii. Poza nowym wyglądem konsola oferuje graczom niesamowite wrażenia wizualne, dzięki obecności grafiki HDR. Gry, które obsługują HDR, ożywają dzięki niewiarygodnym kolorom i wyrazistości na ekranie telewizora HDR. Bogate w szczegóły obrazy i doskonałej jakości dżwięk tworzą klimat, który wciągnie każdego w fascynujący świat gier. Do dyspozycji gracza dysk o pojemności 500 GB na gry, aplikacje, zrzuty ekranu i filmy. PS4 to nie tylko gry, ale również możliwość oglądania i pobierania programów telewizyjnych i filmów z Netfliksa, PlayStation Store lub innych miejsc, które oferują Twoją ulubioną rozrywkę.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.