W nagrodę po przygodę!

W terminie od 7.04.2022 do 21.04.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą W nagrodę po przygodę!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Colgate, Ajax, elmex®, meridol® i/lub Palmolive, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Czym jest dla Ciebie przygoda? Wyślij sms* na numer 4321 o treści przygoda.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

  • 1 x voucher na imprezę turystyczną o wartości 6000 zł
  • 10 x hamak brazylijski diVolio Bari
  • 100 x zestaw produktów Colgate-Palmolive
  • Hamak brazylijski Bari zagwarantuje Ci odprężający wypoczynek podczas ciepłych, letnich dni. Przyjemne bujanie hamaka sprawi, że będąc w swoim ogrodzie lub na tarasie poczujesz się jak na egzotycznych wakacjach. Ozdobne koronki i frędzle po obu stronach modelu Bari nadają mu niepowtarzalny charakter. Wykonanie z mocnego płótna, będącego mieszaniną bawełny i poliestru, zapewnia hamakowi wytrzymałość i odporność na przetarcia. Długość hamaka wynosi 200 cm, szerokość 150 cm.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.

    *Koszt sms-a według taryfy Twojego operatora. Całkowita długość sms-a to 160 znaków bez polskich liter (włącznie ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi, prefiksem i numerem dowodu zakupu). Organizatorem konkursu jest Los Mejores Sp. z o.o. sp. k. Administratorem Twoich danych osobowych jest Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celach związanych z realizacją konkursu, w tym w celu rejestracji i obsługi zgłoszeń oraz w celu wysyłki nagród. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do realizacji Konkursu oraz Nagrody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów realizacji konkursu oraz realizacji praw przysługujących Ci w związku z udziałem w konkursie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.