Ruszaj po piątkę!

W terminie od 1.09.2022 do 14.09.2022 roku w sklepach sieci Intermarche odbywa się konkurs konsumencki pod nazwą Ruszaj po piątkę!

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zakupu dowolnego produktu Colgate, elmex®, Ajax, meridol® i/lub Palmolive, zachować paragon i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jak przygotować się na piątkę? Wyślij sms* na numer 4321 o treści ruszajpopiatke.numer paragonu.odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie można wygrać:

  • 1 x gotówka na szkolne wydatki – 5000 zł
  • 5 x opaska Mi Smart Band 6
  • 100 x zestaw produktów Colgate-Palmolive
  • Opaska Mi Smart Band 6 osobisty trener na Twoim nadgarstku. Mi Smart Band 6 oferuje teraz 19 nowych trybów fitness (z 30 dostępnych), takich jak HIIT, koszykówka, boks czy zumba. Czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie i tętno są wyraźnie widoczne na pierwszy rzut oka, dzięki czemu Twoje ćwiczenia są wydajniejsze. Automatycznie rozpoznaje 6 trybów fitness: bieganie na świeżym powietrzu, bieżnia, wioślarz, eliptyczny, spacer, jazda na rowerze. Teraz wygodnie skup się na kondycji. Mi Smart Band 6 kontynuuje klasyczny kształt z innowacyjnym dużym ekranem i bardziej zaokrąglonymi krawędziami, dzięki czemu jest wygodny w noszeniu i pięknie się prezentuje. Jest wyposażony w pełnoekranowy, pełnoprawny wyświetlacz AMOLED 1,56 cala 326 ppi, o jakości porównywalnej z wyświetlaczami smartfonów. Szybkie sprawdzanie wiadomości tekstowych, połączeń i powiadomień jest teraz znacznie łatwiejsze. Po raz pierwszy za pomocą dużego wyświetlacza AMOLED możesz ustawić tło na zdjęcie ukochanej osoby, zwierzaka lub ulubione dzieło sztuki, tak aby za każdym razem, gdy podnosisz nadgarstek, dzień stawał się przyjemniejszy. Wodoodporność 5ATM oznacza, że możesz nosić Mi Smart Band 6 na basenach lub podczas surfowania przy plaży. Podczas pływania wybierz jeden z pięciu stylów pływania, aby uzyskać dokładniejsze śledzenie. Bezpośrednie ładowanie, bez konieczności zdejmowania paska i 14-dniowa żywotność pracy baterii to dodatkowe zalety.

    Materiały informacyjne i reklamowe.

    Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie akcji.